Kviečia susipažinti „Austrijos šalityra ir kultūra“

Trakų viešojoje bibliotekoje spalio 8 d. viešėjo Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Austrų literatūros skaityklos darbuotojos K. Rudaitienė ir I. Bartkuvienė. Jos pristatė kilnojamą bibliotekėlę „Austrijos šalityra ir kultūra“.

Parodą sudaro knygos, pasakojančios apie Austrijos istoriją nuo seniausių laikų, žymiausius valdovus, apie austrų garsiausius pasaulinio masto visų laikų kompozitorius, dailininkus. Nepaprastai graži ir įspūdinga Austrijos gamta, parkai, architektūra. Viešnios ne tik pasakojo ir pristatė knygas, lankytojai galėjo pasiklausyti ir pasižiūrėti tradicinių austrų tiroliečių liaudies dainų. Austrijoje taip pat labai išvystytas turizmas, tad šią šalį tikrai verta aplankyti.

Austrų literatūros skaityklos kilnojamos bibliotekėlės knygas galėsite pamatyti, su jomis susipažinti arčiau Trakų viešojoje bibliotekoje. Paroda veiks iki spalio 30 d.

Irena Jocienė

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė