„Knygų Kalėdos“ su mažiausiais Paluknio bibliotekos lankytojais

Jau nebe pirmus metus kartu su visa Lietuva Trakų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Paluknio filialas dalyvauja akcijoje „Knygų Kalėdos“. Šios akcijos metu ne tik suaugusieji, bet ir vaikai raginami dovanoti bibliotekoms naujas arba jų pačių jau perskaitytas knygas.

Kad pradžiugintume ir padovanotume skaitymo džiaugsmą ir malonumą jauniausiems savo lankytojams, gruodžio 23 d. juos pakvietėme į šventinę popietę. Paluknio „Medeinos“ gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupę į biblioteką atlydėjo auklėtoja Ala Židanavičienė ir auklėtojos padėjėja Rita Karčiauskienė.

Popietės metu vaikams buvo papasakota apie „Knygų Kalėdas“ ir šios akcijos naudą bibliotekoms bei jų lankytojams. Renginio metu kartu su dalyviais išrinkome knygą, iš kurios skaitėme Š. Pero pasaką „Nykščiukas“. Taip pat visi vaikai, kurie jau pažįsta raides, skaitė skiemenuotą pasaką. Mažieji bibliotekos draugai pasidalino savo įspūdžiais ir jausmais apie tai, kaip jaučiasi gaudami dovanas ir patys jas dovanodami. Visi susirinkusieji buvo pasveikinti su artėjančiomis šventėmis ir apdovanoti bibliotekos knygų skirtukais ir saldainiais, kuriuos renginio dalyviams padovanojo bibliotekos rėmėja Rasa Peleckienė.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie renginio, ir linkime gražių švenčių! Nepamirškime dovanoti skaitymo džiaugsmo net ir tiems, kurie patys dar nemoka skaityti!

Danutė Nekulsian,

Trakų viešosios bibliotekos