Kalėdinio konkurso rezultatai

Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje Kalėdos dar nesibaigė. „Kūrybiškumo saviraiškos studijos“ būrelio nariai dar gruodžio pradžioje dalyvavo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro organizuotame meninio kūrybinio projekto konkurse „Laukiame šventų Kalėdų – dekoracija savo rankomis“.

Vaikai gamino kalėdines dekoracijas kimekomi technika, o viena mergaitė iš dviejų putų polistirolo kamuoliukų sukūrė mergaitę. Būrelio nariai apklijavo ir puošė dėžutę, į kurią buvo sudėti darbeliai ir išsiųsti į konkursą.

Būrelio vaikai sulaukė dovanų iš konkurso organizatorių. Jiems buvo įteiktos padėkos ir tušinukai. O biblioteka gavo kalendorių. Šiais metais „Kūrybiškumo saviraiškos studijos“ nariai dalyvaus daugelyje konkursų.

Eglė Kondrotaitė

Trakų viešosios bibliotekos