Ką šiandien siūlome Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės proga?

Ką šiandien siūlome Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės proga?

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė netrukus baigsis – šiandien paskutinė diena, tačiau mes ir toliau siūlysime Jums, brangieji, įvairias virtualias veiklas, o kadangi karantinas vis švelnėja, labai tikimės, jog netrukus galėsime susitikti renginyje gyvai.

Šiandien dalinamės – „IT+“: vaizdo pokalbių programų „Skype“ ir „Viber“ instrukcijomis senjorams http://www.penki.tv/

Linkime puikaus mokymosi ir smagių atradimų! 

Taip pat kviečiame pasigrožėti nuostabia trakiečio Eugenijaus Zareckio virtualia fotografijos darbų paroda „Žvilgsnis pro langą – tęsinys“, kuri susideda iš dviejų dalių: pirmojoje matome oro balionus, o antroje dalyje užfiksuoti nepakartojami saulėlydžiai.

Videofilmukai:

I dalis https://www.youtube.com/watch?v=RxHs81J2i04
II dalis https://www.youtube.com/watch?v=OikLHD74jyw

Virtuali paroda eksponuojama bibliotekos e. svetainėje čia. Linkime puikių įspūdžių! 

Primename, jog kviečiame susipažinti su Trakų viešosios bibliotekos virtualių parodų ciklo, skirto Trakų bibliotekos 80-mečiui paminėti, pirmąja dalimi – „Pirmieji Trakų viešosios bibliotekos žingsniai“ čia. Plačiau apie Trakų viešosios bibliotekos įsikūrimo istoriją, minint bibliotekos 80-metį, skaitykite čia.

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės proga, kartu su Trakai Vaiku biblioteka, skelbiame kahoot viktoriną „Ką žinai apie biblioteką?“ Kviečiame dalyvauti iki balandžio 29 d.! Ar įdomu, kiek žinai apie Trakų viešąją biblioteką? Dalyvauk ir sužinok tai, ko dar nežinojai! 

Kviečiame aktyviai prisijungti prie startavusios mūsų akcijos „Skaityk namuose“. Mums įdomu, kokios knygos ir temos Jus domina, kokias knygas rekomenduojate, kad galėtume kartu džiaugtis pažinimo džiaugsmu! Komentuokite iškart po šiuo įrašu Facebook paskyroje https://www.facebook.com/trakubiblioteka/posts/2981793661877358 arba siųskite savo mėgstamų knygų pavadinimus su patikusiomis citatomis el. p. aptarnavimas@trakubiblioteka.lt ir paskelbsime mes!

 

Trakų viešosios bibliotekos informacija

Trakai – Lietuvos kultūros sostinė 2020
QR kodas
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Trakų informacinis centras
Rock and roll bibliotekininkas
Eklasika
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai