Įvyko finalinis „Auksinio proto“ žaidimas

Kartu su visa Lietuva Trakų auksiniai protai užbaigė 8-ą sezoną. Finalinis – 12 žaidimas praėjo linksmai ir su gera nuotaika. Šio žaidimo ir viso 8 sezono nugalėtojais tapo komanda „PROTORIUS“ – juos nuoširdžiausiai sveikiname.

Protoriaus kelias į Auksinį protą buvo nelengvas ir netikėtas. Kaip pasakoja patys žaidėjai, „žiūrėdami laidą „Auksinis protas“ ir išgirdę kvietimą dalyvauti gyvuose žaidimuose, nusprendėme ir mes išbandyti savo jėgas. Subūrę draugų kompaniją nuvykome į gyvą žaidimą ir pasivadinome tuo metu į galvą šovusiu pavadinimu – „Rotorius“. Pradžia buvo sunki. Gavę lengvą šoką nusprendėme nepasiduoti ir bandyti stiprinti komandą. Tam buvo pasitelkti artimiausi kaimynai bei kaimynų artimieji. Formuojant komandą stengėmės suburti žmones su kuo įvairesnėmis patirtimis ir domėjimosi sritimis – tai ir laikome savo komandos stiprybe.“

Ir iš tiesų, įpusėjus 8 sezoną, dar užtikrintai pirmavo „Išmanieji protai“, tačiau vėliau pranašumą įgijo ir jį iki pat finalo išlaikė „Protorius“, nors jjiems ant kulnų visą laiką lipo „Titnaginiai kirvukai“.

Galutinėje įskaitoje „PROTORIUS“ surinko 648 taškus, 2-oji vieta atiteko TITNAGINIAMS KIRVUKAMS (626 taškai), 3-ioji – IŠMANIESIEMS PROTAMS (598 taškai), na, o 4-oji linksmuolių komandai BAIKIT, NEMANAU.

12 (finalinio) žaidimo rezultatai:

Dėkojame visiems už puikų sezoną. O Naujasis jau visai netrukus. Pats laikas pradėti rinkti savo komandą! Sekite maujienas.