Iki 100 varstinukų trūksta visai nedaug!

Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius likus 100 dienų iki Lietuvos šimtmečio skaitytojams ir bibliotekos svečiams pristatė iniciatyvą — „Vėliava Lietuvai per 100 dienų“. Plačiau apie tai jau rašėme – http://www.trakubiblioteka.lt/lt/naujienos/100-varstinuku-lietuvai/1048.

Likus 22 dienoms iki Valstybės atkūrimo šimtmečio jau yra pagaminti, suvarstyti ir sujungti 95 vėliavos fragmentai. Sausio mėnesį prie akcijos prisijungė ir į biblioteką atvyko Rūdiškių gimnazijos 2a klasės moksleiviai su mokytoja Filomena Grambiene, taip pat 10c ir 7a klasės su mokytoja Edita Vilčevskaja bei 3a klasė su mokytoja Lilija Butkevičiene. Gimnazistai susipažino su varstymo technika ir varstė fragmentus poromis, padėdami vieni kitiems. Užsiėmimams vadovavo vyr. bibliotekininkė Margarita Mažėtienė.

Dar galite spėti prisijungti prie mūsų iniciatyvos ir atvykti į Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių bei pagaminti paskutinius 5 varstinukus Lietuvos vėliavai.

Vaikų literatūros skyrius
Birutės g. 44, Trakai