Gyventojams – proga dalyvauti nuotoliniuose VMI mokymuose

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su Valstybine mokesčių inspekcija (VMI) siekia gerinti atviros visuomenės švietimą, plėtoti visuomenės informacinę kompetenciją, ugdyti pilietiškumą, skatinti mokesčių mokėtojų sąmoningumą. Kaip viena iš priemonių, padedančių siekti šių tikslų, yra VMI parengta nuotolinių mokymų sistema. Toks mokymosi būdas leidžia visiems mokesčių mokėtojams elektroniniu būdu, jiems patogiu laiku peržiūrėti ir studijuoti mokomąją medžiagą pačiais įvairiausiais ir aktualiausiais mokesčių klausimais.

Spalio mėnesį siūlome dvejus mokymus – „Individuali veikla pagal pažymą pradedantiesiems“ (26 d.) ir „Mokestinės prievolės naujai įregistruotiems juridiniams asmenims“ (27 d.). Maloniai kviečiame stebėti tiesiogines e. seminarų transliacijas ir dalyvauti nuotoliniuose mokymuose.

Daugiau informacijos ir registracija – https://www.lnb.lt/naujienos/2504-spalio-26-27-d-finansinio-rastingumo-mokymai-skirti-mokesciu-moketojams

Vietų skaičius greitai pildosi, kviečiame paskubėti tuos, kam aktualu!