Grendavės biblioteka pasitinka Europos dieną, pristatydama spaudinių parodą „Žvilgsnis į Europos šalis“

Gegužės 9-oji – Europos diena. Ši kasmetinė tarptautinė šventė simbolizuoja Europos taiką ir vienybę.

Minėdami šį istorinį įvykį – Šumano deklaraciją (1950), kasmet gegužės 9-ąją tūkstančiai žmonių visoje Europos Sąjungoje švenčia Europos dieną. Lietuvoje ji švenčiama nuo 2002 metų. Tai progai skiriamuose renginiuose visuomenė supažindinama su Europos Sąjunga.

Grendavės bibliotekoje pristatoma spaudinių paroda „Žvilgsnis į Europos šalis“, skirta Europos dienai paminėti. Parodoje eksponuojamos knygos bei įvairios brošiūros, susijusios su šia svarbia mums visiems istorine data.

Kviečiame apsilankyti, pamatyti, pavarčius spaudinių puslapius galbūt sužinosite kažką naujo, dar negirdėto. Paroda bibliotekoje eksponuojama iki gegužės 14 d.

Regina Karpičienė

Trakų VB Grendavės filialo vyr. bibliotekininkė