Drobėje atgimsta gamtos motyvai

Onuškio bibliotekoje lapkričio mėnesį svečiuojasi Erminos Matusevičienės piešinių paroda – gamtos motyvai ant drobės.

Žemai lenkiu galvą žmonėms, o ypač tokio garbingo amžiaus, kada jie nepasiduoda atėjusiai senatvei, bet tiesiog ja mėgaujasi ir tą džiaugsmą, jausmą sudeda ant drobės, o rezultatas – nuostabus piešinys. Kiekvieną dieną keliu klausimą, kaip galima nupiešti tokius piešinius, neturint jokio dailės išsilavinimo? Miela Ermina juokias, kad visa tai atėjo savaime, mokykloje visada buvo giriama už gražius darbelius, gavo ne vieną apdovanojimą, tačiau ištekėjus ir susilaukus vaikučių, šį pomėgį teko atidėti į šoną, nes buvo daug svarbesnių dalykų. O dabar, kai vaikai užauginti, visi darbai nudirbti, visą savo laisvą laiką skiria tapybai. Didžiuojuosi, kad savo darbų ponia Ermina neslepia namuose, o mielai jais dalinasi su aplinkiniais.

Laukiami visi, norintys apžiūrėti parodą. Iki malonių susitikimų Onuškio bibliotekoje!

Inga Gackienė

Trakų viešosios bibliotekos Onuškio filialo vyr. bibliotekininkė