Auksinis protas palengva įsibėgėja

Auksinis protas palengva įsibėgėja. Antradienį buvo sužaistas antrasis žaidimas, kuriame susitiko trys komandos: „Išmanieji protai“, „Protorius“ ir „Baikit, nemanau“. Iš žaidėjų gretų, deja, pasitraukė naujokai „Viskas arba nieko“, tačiau tai nesutrukdė tęsti puikaus žaidimo.

Antrasis turas buvo nelengvas visoms komandoms, organizatorių pateikti klausimai privertė intensyviai mąstyti, abejoti, ieškoti sąsajų. Klausimų kaip riešutų komandos šį kartą tikrai negvildeno, bet gerų emocijų ir šypsenų čia netrūko.

Sausio 30 d. Trakų viešojoje bibliotekoje – jau 3 žaidimas. Iš viso jų bus 16. Laukiame visų – komandų ir pavienių žaidėjų – norinčių prisijungti ir gerai praleisti laiką. Prisijungti galite bet kuriuo metu! Registruokitės tel. 8 528 55461. Žaidimai vyksta kiekvieną antradienį 19 val. Trakų viešojoje bibliotekoje.

Bendrosios įskaitos rezultatai po antrojo pavasario sezono turnyro:

1 vieta: Komanda „Protorius“ – 109 taškai

2 vieta: Komanda „Išmanieji protai“ –104 taškai

3 vieta: Komanda „Baikit, nemanau“ – 74 taškai

4 vieta: Komanda „Viskas arba nieko“ – 40 taškų

Edita Loiba,

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė