1, 2, 3... skelbiam viktorinos „Ką žinau apie Lietuvą ir lietuvių kalbą?“ nugalėtoją!

Trakų viešosios bibliotekos organizuota Lietuvių kalbos dienoms paminėti skirta viktorina „Ką žinau apie Lietuvą ir lietuvių kalbą?“, vykusi vasario 19–24 d., sulaukė nemažo susidomėjimo. Iš viso ją sprendė net 144 entuziastai!

Naudojantis „Kahoot“ programėle sukurta viktorina pritraukė nemažą būrį dalyvių. Viktorina buvo sudaryta iš 20 klausimų, kurių kiekvienas turėjo po keturis atsakymų variantus. Trylikai dalyvių klausimai pasirodė per sudėtingi, 6 žaidėjai padarė vos po vieną klaidą, penkiems žaidėjams koją pakišo tik 2 klausimai, o 10 žaidėjų atsakė į visus 20 klausimų teisingai. Sudėtingiausi žaidėjams pasirodė šie: kas yra „varvas“?, kas eilėraščio „Šaukiu aš tautą“ autorius?, kokio kaimo, pavadinto žinomo pasaulio miesto ar valstybės vardu, nerastume Lietuvoje?

Kadangi atsakinėjant buvo svarbus ir greitis – daugiau taškų surinko ne tik tas, kuris teisingai atsakė į kuo daugiau klausimų, bet ir tas, kuris tai atliko itin sparčiai, tad sveikiname pirmosios vietos nugalėtoją Vytenį, surinkusį net 19 671 tašką! Nugalėtoją kviečiame užsukti į Trakų viešąją biblioteką atsiimti prizo!

Dėkojame visiems dalyvavusiems. Viliamės, jog smagiai praleidote laiką, o kam fortūna šįkart nenusišypsojo, tikime, kad sėkmę bandysite kitose viktorinose!

Ir pabaigai, saugokime ir branginkime savo gimtąją kalbą, juk be jos nebūtų ir mūsų!

Akvilė Narbutienė

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė