Virusas

Loreta Stonkutė

Virusas

Tai aštuntoji Loretos Stonkutės knyga. Šis romanas turi sąsajų su kitomis šios autorės grožinėmis knygomis, bet skaityti jį galima kaip atskirą kūrinį.

Pagrindinė tema – tikėjimas. Yra tiek daug įvairių jo formų: paviršutiniškas, stereotipinis, apsimestinis, fanatiškas, formalus… O kas yra TIKRAS tikėjimas? Tas, kuris nuskaidrina gyvenimą, kuris teikia vilties, kuris gydo, kuris sutaiko su savimi, pasauliu ir svarbiausia – artimaisiais…

Romano „Virusas“ veikėjų kelias į tikrąjį tikėjimą labai skirtingas, lydimas asmeninių patirčių, vedantis prie savito ir niekieno nepakartojamo santykio su Savo Dievu. Knyga valo ir grynina sąmonę, nuskaidrina ir teikia pasitikėjimo asmenine patirtimi.

Loreta Stonkutė yra jogos mokytoja, astrologė, ajurvedinių bei reiki masažų atlikėja. Jai teko mokytis iš charizmatiško žydų kilmės mokytojo Levo Bechako, o kartu ir dirbti jo įsteigtoje Respublikinėje Jogos Mokykloje. Ji perėmė rusų kilmės mokytojo Igorio Vetrovo skelbtas žinias, kuriomis šiuo metu dalijasi su savo jogos bei astrologijos studentais. Indų kilmės guru Sohan Veer Singh atskleidė mantrų bei ritualų paslaptis, kuriomis Loreta naudojasi vedamuose užsiėmimuose. Pirmąsias ezoterikos žinias bei darbo su energijomis pamokas ji gavo iš dr. Aletos Chomičenkienės. Vertingiausias iš mokytojų gautas žinias, kurios dar nebuvo užrašytos lietuviškai, L. Stonkutė atiduoda savo skaitytojams per vadovėlius. Grožiniai romanai kalba apie kiekvieno žmogaus unikalumą ir būtinybę kelti sąmonės lygį, vienytis bendrai veiklai vardan šviesos ir žmonijos dvasios evoliucijos.

Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai
Rock and roll bibliotekininkas
Darbo skelbimai
Trakų informacinis centras
Eklasika