Uždraustosios Kinijos paslaptys

Vaiva Bukelskytė

Uždraustosios Kinijos paslaptys

Egzotiška ir necenzūruota tikroji Kinija atskleidžiama ten gyvenančios lietuvės akimis. Daugybę metų keliaudama ir gyvendama toje šalyje, lietuvė Vaiva Bukelskytė spėjo pažinti Kinijos tradicijas, kultūrą ir perprasti pačius kinus. Savo neįtikėtiną pažintį su tolimąja Kinija autorė siūlo ir mums, savo tautiečiams. Knygoje rasite daugybę įdomių istorijų, faktų ir patarimų, kurie padės geriau suprasti šią šalį ir jos gyventojus, bus naudingi keliautojams, atskleis įdomiausius kultūrinius skirtumus, verslo etiketą, įspūdingiausių vietų Kinijoje TOP 25, istorijos vingius bei tradicijas, supažindins su tradicine virtuve.

„Daugelis žmonių, sužinoję, kad gyvenu Kinijoje, klausia: „Kodėl Kinija?“ Į šį klausimą atsakyti nelengva, nes dėl man pačiai nežinomos priežasties Kinija, jos kultūra, tradicijos ir kultūrinis paveldas mane žavėjo nuo mažens…“

Vaiva Bukelskytė

Vis dėlto šioje knygoje autorė pamėgins visiems smalsuoliams atsakyti į klausimą: „Kodėl Kinija?“ Daugybę metų keliaudama ir gyvendama šioje šalyje, lietuvė Vaiva Bukelskytė spėjo pažinti Kinijos tradicijas, kultūrą ir perprasti pačius kinus. Dabar neįtikėtiną pažintį su tolimąja Kinija autorė siūlo ir savo tautiečiams. Knygoje rasite daugybę įdomių istorijų, faktų ir patarimų, kurie padės geriau suprasti šią šalį ir jos gyventojus, bus naudingi keliautojams. Sužinosite viską, ką būtina žinoti apie Kiniją.

Trakai – Lietuvos kultūros sostinė 2020
QR kodas
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Trakų informacinis centras
Rock and roll bibliotekininkas
Eklasika
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai