Pilnatvė: kelias į asmenybės vientisumą

Martha Beck

Pilnatvė: kelias į asmenybės vientisumą

Knygoje „Pilnatvė. Kelias į asmenybės vientisumą" M. Beck atskleidžia, kaip įžvelgti skirtumą tarp tikrojo ir apsimestinio „aš" ir susikurti gyvenimą, atliepiantį tikruosius poreikius. Autorė aptaria ir savo pačios žingsnius tokio gyvenimo link, pasakodama apie pasitraukimą iš mormonų bendruomenės, reakciją į sūnaus diagnozę ir sprendimą garsiai prabilti apie ilgus metus slėptą vaikystės traumą.

Remdamasi Dantės „Dieviškojoje komedijoje" aprašyta herojaus kelione, M. Beck pristato 4 etapų programą, kurią vykdydami skaitytojai išsiaiškins, kaip patys supranta prasmingą gyvenimą, ko turėtų imtis, kad jį įkūnytų. Tekste gausu praktinių užduočių, skatinančių įsiklausyti į savo vidinį balsą, priimti juo grįstus sprendimus ir susirinkti išbarstytas savo pačių dalis.

Martha Beck (Marta Bek, g. 1962 m.) baigė sociologijos doktorantūrą Harvardo universitete ir išgarsėjo ėmusi rašyti memuarus bei savipagalbos knygas. Autorė teikia individualias konsultacijas, dalyvauja įvairiose televizijos laidose ir reguliariai rašo straipsnius žurnalui The Oprah Magazine, dalydama patarimus, kaip pagerinti asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Interaktyvus Lentvaris QR
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai
Atrasti iš naujo
„Knygų startas“
Kika
Rock and roll bibliotekininkas
Darbo skelbimai
Trakų informacinis centras
epaveldas.lt