Paskelbta mirusia

Mason Cross

Paskelbta mirusia

MASON CROSS (Meisonas Krosas) – britų autorius, išgarsėjęs trilerių serija apie Karterį Bleiką – žmogų, kuris neturi nei vardo, nei tapatybės, tik talentą rasti tuos, kurie nenori būti rasti. Nors greta Bleiko visuomet atsiduria partneris, padedantis narplioti nusikaltimus, Karteris Bleikas yra vienišas kovotojas. Jis trokšta ramybės, tačiau jam nepavyksta jos rasti. Lietuviškai jau išleistos keturios Karterio Bleiko serijos knygos: „Žudymo sezonas“, „Samarietis“, „Metas žudyti“ ir „Neieškok manęs“. Penktojoje serijos knygoje „Paskelbta mirusia“ Bleikas atsiduria mažame kalnų miestelyje Džordžijoje, kur po ilgo laiko ima siautėti serijinis žudikas. Tačiau miestelio gyventojai apie tai kalbėti nenori.

Deividas Konoras įsitikinęs – jis neseniai matė savo seserį Adeliną. Seserį, kuri dingo prieš penkiolika metų ir, policijos manymu, tapo paskutiniąja Velnio kalno žudiko auka. Tačiau jos kūnas taip ir nebuvo rastas. Sudomintas bylos Karteris Bleikas vyksta į kalnuose įsikūrusį Betanio miestelį ir imasi tyrimo. Jam padeda šerifo pavaduotoja Izabela Grin, kurios gyvenimas taip pat paženklintas tragedijos: moters tėvas kadaise tapo nesučiupto serijinio žudiko auka.

Karteris Bleikas nė neįtaria, kad Adelinos paieškos įžiebs naują žmogžudysčių bangą, o įtarios miestelėnų akys ims krypti į jį. Atmosfera Betanyje ima kaisti. Įtariamųjų sąrašas tampa vis labiau neįtikimas, o kiekviena nauja tyrimo detalė veda tyrėjus mirtino pavojaus link. Ar pavyks Bleikui ir Grin likti gyviems ir išsiaiškinti tiesą apie žudiką?

Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai
Kika
Rock and roll bibliotekininkas
Darbo skelbimai
Trakų informacinis centras
Eklasika