Narcizai tarp mūsų

Thomas Erikson

Narcizai tarp mūsų

Kaip akimirksniu atpažinti, išvengti, o susidūrus apsaugoti save ir savo gyvenimą nuo itin toksiškų žmonių – narcizų? Garsusis žmonių elgesio specialistas Thomas Eriksonas naujausioje, jau penktoje savo knygoje tyrinėja pernelyg mylinčių save ir perdėtai egoistiškų žmonių – narcizų – elgesį, bei pataria kaip bendrauti su žmonėmis, kuriems jie – patys svarbiausi pasaulyje.

Ar esate susidūrę su narcizu savo gyvenime? Ar pastebėjote, kaip vargina nuolatinis jo dėmesio troškimas, amžinas įsitikinimas, kad jis visada teisus (nors yra akivaizdžiai priešingai), beatodairiškas siekis daryti tai, ką nori, ignoruojant pasekmes, ir gluminantis noras viską ir visada kontroliuoti?

Naujausioje ir labiausiai provokuojančioje savo knygoje „Narcizai tarp mūsų" Thomas Eriksonas padės jums ne tik išsaugoti sveiką protą, bet ir suvokti, kaip reikia elgtis, susidūrus su narcizu, bei ką daryti, kad šiame procese išliktumėte laimėtojas (patikėkite, tai nėra lengva!). Narcizai – vienas pavojingiausių žmonių tipų, o šiuolaikinis pasaulis, atrodo, nenustoja skatinęs jų blogąsias savybes.

„Narcizai tarp mūsų" – praktiška, tiksli ir žaisminga knyga, kuri padės jums atpažinti narcizus ir gyventi laimingesnį ir sėkmingesnį gyvenimą.

Interaktyvus Lentvaris QR
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai
Atrasti iš naujo
„Knygų startas“
Kika
Rock and roll bibliotekininkas
Darbo skelbimai
Trakų informacinis centras
epaveldas.lt