Išardymas

Paul Kengor

Išardymas

Lietuvoje ne pirmus metus diskutuojama dėl šeimos sampratos. Ar dar tikime, kad vyro ir moters santuoka paremtas geriausias ir vienintelis siektinas šeimos modelis, kurį turėtų remti ir skatinti valstybė? O gal visi šeimos modeliai yra vienodai geri? Tokią diskusiją sukėlė marksistų seksualinė revoliucija, šiandien klaidingai siejama su Vakarais, laisve ir liberalumu. Markso šūkis „sunaikinti šeimą" buvo pamirštas sąmoningai nutylint istoriją. JAV analitiko dr. Paulo Kengoro knyga „Išardymas. Nuo komunistų iki progresyvistų - kairiųjų karas prieš santuoką ir šeimą" yra šios nutylėtos istorijos pasakojimas.

Lietuvoje, kuri buvo okupuota SSRS tik 1940 metais, niekas nepatyrė ir negali atsiminti SSRS 1918—1929 m. vykusios seksualinės revoliucijos. Jos metu panaikinta monogaminė šeima, vyrai turėjo dalytis žmonomis, sukurtos valstybinio vaikų auginimo komunos, pirmąkart istorijoje legalizuoti abortai, vyko LGBT paradai, komjaunuolės turėjo pareigą atsiduoti komjaunuoliams, nevaržomai plito venerinės ligos, o šimtai tūkstančių vaikų nežinojo, kas jų tėvai. Dešimtmetis tokios laisvės privertė Staliną rinktis SSRS, kurioje „nėra sekso". Lenino seksualinė revoliucija kilo iš Markso karo su prigimtine („buržuazine") šeima ir padėjo pamatus būsimam kultūrinio marksizmo gimimui bei leftistinei šeimos naikinimo politikai.

Knyga „Išardymas. Nuo komunistų iki progresyvistų - kairiųjų karas prieš santuoką ir šeimą" rekomenduojama kiekvienam, norinčiam suvokti tiesioginį ryšį tarp marksizmo, komunizmo ir šių dieno karo prieš vyro ir moters santuoka pagrįstą šeimos modelį.

Knygos lietuviškojo leidimo įvadą parašė filosofas prof. Vytautas Radžvilas.

Trakai – Lietuvos kultūros sostinė 2020
QR kodas
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Trakų informacinis centras
Rock and roll bibliotekininkas
Eklasika
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai