Knygos apie fraktalų piešimą „Nusipiešk gyvenimą, kokio nori“ pristatymas ir kūrybinės fraktalų piešimo dirbtuvės (Trakai)

Trakai

Sausio 20 d., 17 val. Trakų viešojoje bibliotekoje vyks knygos apie fraktalų piešimą „Nusipiešk gyvenimą, kokio nori“ pristatymas ir kūrybinės fraktalų piešimo dirbtuvės. Savo knygą pristatys ir edukaciją praves jogos mokytoja ir fraktalų piešimo metodo Lietuvoje populiarintoja Brigita Paulauskienė.

Fraktaliniai piešiniai – vienas iš būdų geriau pažinti save. Tai – labai paprasta piešimo technika, grindžiama spontanišku linijų kūrimu ir spalvinimu. Tokiu būdu piešdami atveriame savo meninį suvokimą, pasineriame į meditacijai prilygstančius apmąstymus.

Fraktalinis piešimas naudojamas kaip efektyvi metodika dirbant su emocinių problemų, traumų, psichologinių sutrikimų, įvairių fizinių negalavimų turinčiais žmonėmis. Piešdami ir spalvindami fraktalus, galime tikėtis į dienos šviesą ištraukti įvairių psichologinių problemų, nesėkmių, kompleksų, nepasitikėjimo savimi priežastis ir, atpažinus jas, pradėti keistis.

B. Paulauskienė pasakoja: „Esu laisva menininkė. Fraktalus piešiu jau 10 metų, neįtikėtina, kad mano entuziazmas ir įkvėpimas vis didėja. Kiek nuostabių dalykų mano (ir ne vien mano) gyvenime įvyko per tą piešimą. Toks jausmas, kad piešinys pertvarko erdvę ir laiką, veda į naujus atradimus ir galimybes. Džiaugsmas, kuris nepraeina, tai dalinimasis šia spalvų magija su Jumis“.

Laukiame visų susidomėjusių kūrybinėse dirbtuvėse.

Renginys nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas.

Registracija:

Renginio rėmėjas – Trakų rajono savivaldybė.

Kviečiame registruotis į renginį. Kartu pasinersime į meną ir meditaciją!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trakų viešoji biblioteka

Vytauto g. 69, Trakai

Trakai – Lietuvos kultūros sostinė 2020
QR kodas
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Trakų informacinis centras
Rock and roll bibliotekininkas
Eklasika
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai