Kino filmo „Išgyventi vasarą“ seansas Trakuose

Trakai

Rugsėjo 12 d., 20.00 val. *kiemelyje prie Trakų viešosios bibliotekos vyks kino filmo „Išgyventi vasarą“ (režisierė Marija Kavtaradzė, Lietuva, 2018, 91 min., N-13) peržiūra.

Filmas apdovanotas „Sidabrine gerve“ ir pripažintas geriausiu Baltijos šalių filmu 2018 m. Jaunatviška ir pamokanti socialinė drama pakerėjo jau ne vieną žiūrovą. Filmas siunčia žinutę, verčia susimąstyti, jaudina ir graudina, bet spinduliuoja šviesa. Puiki aktorių vaidyba suteikia filmui ypatingo šarmo.

Filmo aprašymas:

Spalvingame ir šviesiame kelio filme kalbama mums visiems labai svarbia psichinės sveikatos tema. Ambicinga pradedanti psichologė Indrė sutinka į kliniką pajūryje nuvežti du pacientus: bipoliniu sutrikimu sergantį Paulių ir savyje užsisklendusią Justę. Ši vasariška kelionė tampa pirmuoju žingsniu pasveikimo link. Tai šilta ir jaudinanti istorija, kuri – kaip ir vasara – kupina šviesos, netikėtumų ir vilties, kad viskas yra įmanoma…

Filmo anonsas:

 

Filmas rodomas tęsiant kino vakarų projektą „Migruojantis kinas 2: kino vakarai tęsiasi“.

Įėjimas nemokamas!

Kviečiame nepraleisti progos pamatyti šį filmą! O kad kino seansas keltų vien tik teigiamas emocijas – pasirūpinkite šiltesne apranga arba pledais! Iki pasimatymo po žvaigždėmis dar viename gero kino vakare!

*PASTABA: Esant blogoms oro sąlygoms, filmas bus demonstruojamas bibliotekos skaitykloje!

Kiemelis prie Trakų viešosios bibliotekos / Trakų viešoji biblioteka

Vytauto g. 69, Trakai

Trakai – Lietuvos kultūros sostinė 2020
QR kodas
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Trakų informacinis centras
Rock and roll bibliotekininkas
Eklasika
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai