„Netikėta meilė“ džiugino kinomanus Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga

Trakų viešoji biblioteka surengė kino seansą, skirtą paminėti Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai, tačiau kino vakare buvo laukiami visi gero kino gurmanai. Šiuo filmu, deja, pasibaigė šių metų Trakų viešosios bibliotekos kino vakarų projektas „Migruojantis kinas 2: kino vakarai tęsiasi“.

Susirinkęs būrelis senjorų ir aistringų kinomanų, džiaugėsi argentiniečio režisieriaus Juan Vera kino juosta „Netikėta meilė“ (Argentina, 2018). Šioje sąmojingoje romantinėje komedijoje du garsiausi Lotynų Amerikos aktoriai – nuostabioji Mercedes Morán ir žavusis Ricardo Darínas – vaidino vidutinio amžiaus porą, išgyvenančią egzistencinę krizę. Po 25 metų santuokos Markosas ir Ana ėmė kelti klausimus apie meilę, aistros prigimtį bei ištikimybę ir priėmė sprendimą, kuris iš esmės pakeitė jų gyvenimą. Nors filmas truko kiek ilgiau nei dvi valandas, tačiau pasakojama gyvenimiška istorija, su kuria nejučiomis galėjo susitapatinti kiekvienas žiūrovas, nuostabi aktorių vaidyba, iš ekrano sklindanti šiluma, meilė, pozityvumas, harmonija ir viltis užbūrė susirinkusiuosius. Be galo šviesus filmas puikiai nuteikė, sužadino romantiškus jausmus.

Džiugu, jog apniukęs ir tą vakarą verkiantis dangus, nesutrukdė kino gurmanams apsilankyti bibliotekoje ir palikus užmaršty savo gyvenimus įsitraukti ir atsiduoti istorijai, pasakojamai anapus ekrano, juk gero kino niekada nebus per daug!

Projekto „Migruojantis kinas 2: kino vakarai tęsiasi“ rėmėjai – Lietuvos kino centras ir Trakų rajono savivaldybė, projekto partneriai – VšĮ „Kino pavasaris“, Trakų kultūros rūmai, Trakų seniūnijos bendruomenė „Santalka“.

Akvilė Narbutienė,

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė