Bibliotekoje galite gauti nemokamą teisinę pagalbą

VšĮ Vilniaus universiteto Teisės klinika, bendradarbiaudama su šalies bibliotekomis, teikia nemokamą teisinę pagalbą Lietuvos regionuose. Konsultacijas teikia motyvuoti vyresniųjų kursų teisės studentai. Konsultuojama civilinės, darbo, šeimos, paveldėjimo, elektroninės komercijos, intelektinės nuosavybės klausimais. Nemokama pagalba teikiama fiziniams asmenims (pvz., dėl testamento surašymo, skyrybų, išlaikymo priteisimo), nevyriausybinėms organizacijoms, socialinio verslo kūrėjams ir pan.

Norint gauti teisinę pagalbą reikia atvykti į biblioteką, kur atsakingas bibliotekos darbuotojas padės iš anksto užsiregistruoti teisinei konsultacijai telefonu arba internetu. Registruojantis reikės nurodyti jums patogų konsultacijos laiką ir tuo laiku vėl atvykti į biblioteką (paprastai gyva konsultacija registruojama po 2-3 dienų).

Konsultacija-pokalbis vyks per Skype programą. Jums atvykus tereikės paskambinti į VU Teisės kliniką, kurioje jau lauks pasiruošęs konsultantas. Gyventojas galės naudotis savo asmenine arba bibliotekos Skype paskyra. Virtualaus pokalbio metu konsultantai išsiaiškins situaciją, dėl kurios kreipiatės, bei reikšmingas aplinkybes, ir kelių dienų bėgyje parengs reikalingus dokumentus bei paaiškins, kur juos reikės pateikti.

Kviečiame gyventojus registruotis teisinėms konsultacijoms Trakų viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose.

Jeigu turite klausimų, susisiekite tel. (8 528) 55461 arba el. p. info@trakubiblioteka.lt

Daiva Klimienė,

TVB vyr. bibliografė