XII „Auksinio proto“ žaidimo sezonas (Trakai)

Trakai

Vasarai baigiantis gera žinia – grįžta „Auksinio proto“ žaidimas! Rugsėjo 10 d., 19 val. Trakų viešojoje bibliotekoje startuoja XII „Auksinio proto“ žaidimo sezonas, tad kviečiame visus norinčius, galinčius ir besirengiančius išbandyti save. Visada kviečiame ir tuos, kurie vis rasdavo priežasčių neateiti. Tačiau labiausiai kviečiame tuos, kurie nori žinoti, suprasti, gerai praleisti laiką ir būti su tais, kurie nori to paties. 

Naujasis gyvo žaidimo sezonas prasidės rugsėjo 10-ąją ir tęsis iki gruodžio 3 dienos (imtinai), tad tai reiškia, jog šiame sezone jūsų laukia trylika reguliarių antradienio vakarų bei finalas, kuris vyks gruodžio 14 dieną.

Komandą sudaryti gali 2–9 nariai. 

Naujajame sezone jūsų laukia vienas žaidimo pakitimas – šį sezoną nebus blitz turo. Jį pakeis kitoks turas, tačiau apie tai papasakosime artėjant sezonui.

Registruotis galite:

Labai tikimės, jog kiekvienas antradienio vakaras šiame sezone jums bus šventė, kurią norisi kartoti, kurioje norisi būti ir kurią norisi kurti kartu. Ir niekada nepamirškite, jog tai – tik žaidimas 

Kviečiame registruotis ir dalyvauti XII-ajame „Auksinio proto“ sezone!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trakų viešoji biblioteka

Vytauto g. 69, Trakai

Trakai – Lietuvos kultūros sostinė 2020
QR kodas
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Trakų informacinis centras
Rock and roll bibliotekininkas
Eklasika
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai