Seminaras „Kritinis mąstymas ir žiniasklaidos vertinimas“ (Trakai)

Trakai

Lapkričio 9 d., penktadienį, 10.00–12.00 val. lektorius Rimvydas Valatka ves seminarą „Kritinis mąstymas ir žiniasklaidos vertinimas“. Susitikimo metu lektorius analizuos žiniasklaidą kintančiame pasaulyje: kaip žmones pakeis internetas?

Rimvydas Valatka – ilgametę patirtį turintis žurnalistas, publicistas, redaktorius, Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo akto signataras.

Šių metų spalį prasideda du metus truksiantis projektas „Vilniaus regiono bendruomenės medijų ir informacinio raštingumo ugdymas bibliotekose“. Jo metu kviestiniai lektoriai iš Vilniaus universiteto, Lietuvos žurnalistikos centro bei Vilniaus regiono bibliotekų specialistai pakvies gyventojus ugdyti gebėjimus kritiškai vertinti žiniasklaidą, atpažinti propagandą, kurti ir dalintis informacija patiems, pasitelkiant socialines medijas.

Trakų viešoji biblioteka, vykdydama projektą „Vilniaus regiono bendruomenės medijų ir informacinio raštingumo ugdymas bibliotekose“, kviečia į nemokamus Medijų ir informacinio raštingumo seminarus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trakų viešoji biblioteka

Vytauto g. 69, Trakai

QR kodas
Trakų informacinis centras
Rock and roll bibliotekininkas
Eklasika
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai