Seminaras „Informacijos ir medijų raštingumas: „Google pradangino mano senelę“ (Trakai)

Trakai

Spalio 18 d., ketvirtadienį, 10.00–12.00 val. lektorius Vincas Grigas ves seminarą „Informacijos ir medijų raštingumas: „Google pradangino mano senelę“.
Seminaro metu su trupučiu ironijos bus diskutuojama, kodėl Google pradangina seneles ir senelius, ko labiausiai bijo mamos ir tėčiai, netgi peržvelgiama, kuris regionas labiausiai domisi suaugusiųjų žaidimais...
Susitikimo tikslas – išsiaiškinti, kaip veikia paieškos sistemos.

Šių metų spalį prasideda du metus truksiantis projektas „Vilniaus regiono bendruomenės medijų ir informacinio raštingumo ugdymas bibliotekose“. Jo metu kviestiniai lektoriai iš Vilniaus universiteto, Lietuvos žurnalistikos centro bei Vilniaus regiono bibliotekų specialistai pakvies gyventojus ugdyti gebėjimus kritiškai vertinti žiniasklaidą, atpažinti propagandą, kurti ir dalintis informacija patiems, pasitelkiant socialines medijas.

Trakų viešoji biblioteka vykdydama projektą „Vilniaus regiono bendruomenės medijų ir informacinio raštingumo ugdymas bibliotekose“ kviečia į Medijų ir informacinio raštingumo seminarus.

Vincas Grigas – socialinių mokslų daktaras, leidėjas, Vilniaus universiteto dėstytojas, aktyvus bibliotekininkų bendruomenės narys.

Semiaras nemokamas. 

Išankstinė registracija nevykdoma (dalyviai bus registruojami, kai atvyks į seminarą). Dalyvių skaičius nėra ribotas, kviečiami visi norintys. 

 

 

 

 

 

 

Trakų viešoji biblioteka

Vytauto g. 69, Trakai

QR kodas
Trakų informacinis centras
Rock and roll bibliotekininkas
Eklasika
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai