Lino Kojalos knygos „Europa? Pokalbiai su prezidentais, ministrais, patarėjais ir taksistais apie mūsų ateitį“ pristatymas (Trakai)

Trakai

Balandžio 11 d., 17 val. Trakų viešojoje bibliotekoje vyks Lino Kojalos knygos „Europa? Pokalbiai su prezidentais, ministrais, patarėjais ir taksistais apie mūsų ateitį“ pristatymas.

Kodėl Nida atliko svarbų vaidmenį Lietuvai siekiant narystės Europos Sąjungoje? Kaip Europai sekasi spręsti pabėgėlių krizę? Ar ES lyderiai išlaikys vienybę Rusijos atžvilgiu? Kaip klostysis JAV ir Europos santykiai Donald'o Trump'o eroje? Ar išliks euro valiuta? Atsakymų į šiuos ir daugybę kitų klausimų bus ieškoma naujausioje, plačiai skaitytojų auditorijai skirtoje Lino Kojalos knygoje.

Linas Kojala pateikia pokalbius ir diskusijas apie Europos Sąjungos kūrimą pasibaigus karui, jos plėtrą ir didžiausias dabartinės Europos problemas. Čia aptariama migracijos krizė, Jungtinės Karalystės išstojimas ir jo keliamos grėsmės, saugumas, finansinės problemos. 

Linas Kojala – politologas, Rytų Europos studijų centro (RESC) direktorius. Dėsto Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, yra šio instituto doktorantas. Harvardo universitete Davis centre dirbo tyrėju, buvo gavęs prestižinę Fulbrighto stipendiją. Šiuo metu yra šio universiteto nereziduojantis ekspertas projektams. 

Projekto partneris – Konrado Adenauerio fondas.

Kviečiame dalyvauti!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trakų viešoji biblioteka
Vytauto g. 69, Trakai

 

QR kodas
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Trakų informacinis centras
Rock and roll bibliotekininkas
Eklasika
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai