Knygos „Vandeninės moterys“ pristatymas (Trakai)

Trakai

Sabina Daukantaitė – populiaraus tinklaraščio „7 taškai“ autorė, septynių vaikų mama, kūrybinės agentūros vadovė, 2016 metais išrinkta veikliausia Lietuvos moterimi.

Balandžio 24 d. 18 val. kviečiame susitikti su Sabina Trakų viešojoje bibliotekoje, kur autorė pristatys savo knygą – terapinį romaną „Vandeninės moterys“.

„Tai mano pirmoji knyga, kurią dedikuoju mamai, o skiriu visoms jums. Nes tai knyga apie gyvenimą: meilę, laimę, gimimą, kūrybą, nuobodulį, mirtį ir gebėjimą save perkurti iš naujo. Žinoma, apie vandenį. Ir apie nepaprastą moters galios paslaptį. 
Įkvėpimo lietis!“

„Vieniems tai pasirodys knyga apie pažįstamus žmones ir viename vingyje susipynusius jų likimus. Kiti sakys, kad tai knyga apie kūrybiškumą, savęs paieškas, kompromisą tarp motinystės ir saviraiškos. Treti nutars, kad tai knyga apie meilę, jausmų gylį ir trapią laimės akimirką.
Žinoma, apie vandenį… Tačiau man tai knyga apie gyvenimą. O tokios negalėčiau parašyti, jei pati nebūčiau iki kaklo įsibridusi į kunkuliuojančias gyvenimo sroves.“

Sabina Daukantaitė

Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti! :)

Daugiau apie knygą ir įkvepiančius skaitytojų atsiliepimus galite rasti „Vandeninių moterų“ Facebook profilyje: https://www.facebook.com/pg/Vandeninės-moterys-1743190075983765/reviews/

QR kodas
Trakų informacinis centras
Rock and roll bibliotekininkas
Eklasika
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai