Kino filmo „Vasara“ seansas Senuosiuose Trakuose

Senieji Trakai

Rugsėjo 6 d., 20.00 val. *kiemelyje prie Senųjų Trakų bibliotekos vyks kino seansas po žvaigždėtu dangumi! Kinomanai kviečiami prisiminti rusų roko grupės „Kino“ ir jos lyderio V. Cojaus istoriją filme „Vasara“ (rež. Kirill Serebrennikov, Rusijos Federacija, Prancūzija, 2018, 126 min., N-13). Filmas bus rodomas originalo – rusų – kalba su lietuviškais subtitrais.

Trumpa filmo anotacija: Tik ką prasidėjusio 9 dešimtmečio vasarą, kai Leningrado pogrindyje griaudi roko muzika, susitinka trys žmonės. 19-metis, vėliau grupės „Kino“ lyderiu tapsiantis Viktoras Cojus, jo tuometinis stabas Maikas Naumenko („Zoopark“) ir jo gražuolė žmona Natalija Naumenko net neįtaria, kad ši vasara bus lemtinga, o jų draugystė, kaip ir jie patys, taps nemirštančia legenda. Vieno nemėgstamiausių Putino režisierių Kirilo Serebrenikovo istorija apie meilę Kanų kino festivalyje buvo apdovanota už geriausią garso takelį.

Filmo anonsas: 

Filmas rodomas, Trakų viešajai bibliotekai toliau tęsiant kino vakarų projektą „Migruojantis kinas 2: kino vakarai tęsiasi“. 

Projektą „Migruojantis kinas 2: kino vakarai tęsiasi“ finansuoja Lietuvos kino centras ir Trakų rajono savivaldybė, projekto partneriai – VšĮ „Kino pavasaris“, Trakų kultūros rūmai, Trakų seniūnijos bendruomenė „Santalka“.

Kviečiame nepraleisti progos pamatyti šį filmą, o gal ir padainuoti kartu su V. Cojumi ir M. Naumenko!

Kad kino seansas keltų vien tik teigiamas emocijas, pasirūpinkite šiltesne apranga (nors oras žada lepinti!) ir atsineškite pleduką, kad galėtumėte smagiai ant jo įsitaisyti! 

* Laikas: rugsėjo 6 d. (penktadienis), 20.00 val.

* Vieta: kiemelis prie Senųjų Trakų bibliotekos, Trakų g. 48, Senieji Trakai;

* Pasirūpinkite šiltesne apranga, pledu ir šypsena :) 

* Kino vakaras nemokamas

*PASTABA: esant blogoms oro sąlygoms, kino seansas vyks Senųjų Trakų bibliotekoje (Trakų g. 48, Senieji Trakai)!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Senųjų Trakų biblioteka

Trakų g. 48, Senųjų Trakų km., Senųjų Trakų sen., Trakų r.

 

Trakai – Lietuvos kultūros sostinė 2020
QR kodas
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Trakų informacinis centras
Rock and roll bibliotekininkas
Eklasika
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai