Goja kviečia vėl skaityti! (Trakai)

Trakai

Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius aktyvina savo veiklą, skatina vaikų skaitymą, ypač atkreipia dėmesį į vaikų skaitymo įgūdžių ugdymą. Dėl šios priežasties, Vaikų literatūros skyrius, bendradarbiaudamas su Kaniterapijos asociacija, atnaujina socialinį projektą „Skaitymas su šunimi“, ir kviečia vaikus registruotis į skaitymus.

„Skaitymas su šunimi“ – novatoriška, išskirtinė paslauga mažiesiems skaitytojams. Jaukiame bibliotekos kampelyje kartą per savaitę įsikurs šuo ir vedlys. Užsiėmimuose dalyvaus tam tikslui apmokytas šuo – auksaspalvė retriverė Goja su vedle – kaniterapeute Sigrida Rupšyte-Paleičike. Skaitymo procesui suaugusieji neturi įtakos: vaikas su knygute keliaus į specialiai pritaikytą patalpą ir skaitys šuniui (15 minučių, kartą per savaitę, rekomenduojami keturi skaitymai). Šuo suteiks vaikui pasitikėjimo, nuramins. Šie užsiėmimai stiprins vaiko ryšį su knyga ir biblioteka.

Užsiėmimai vyks Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje (Birutės g. 44, Trakai). Skaitymai numatomi kiekvieną šeštadienį nuo 12.00 iki 14.00 val. (tik registruotiems dalyviams). Skaitymai planuojami nuo lapkričio 17 d.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaikų literatūros skyrius

Birutės g. 44, Trakai

QR kodas
Trakų informacinis centras
Rock and roll bibliotekininkas
Eklasika
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai