„Tėvo Stanislovo ženklai“. Susitikimas su Valentina Šereikiene

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienį, 16.00–17.30 val. Trakų viešojoje bibliotekoje vyks renginys „Tėvo Stanislovo ženklai“, skirtas Tėvo Stanislovo metams ir 100-osioms gimimo metinėms paminėti.
2018 metai paskelbti Tėvo Stanislovo metais. Neįtikėtinai daug nuveikė Tėvas Stanislovas, autentiškai liudydamas Kristų, globodamas atstumtuosius, paklydusius, suteikdamas jiems vilties. Vienuolis nuolankiai rodė gyvenimo meną savo pavyzdžiu. Jo pasirinkta praktika buvo laiko patikrinta ir subrandino gražių vaisių – Tėvo Stanislovo gyvenimo aidas dar ir šiandien uždega kitus!
Renginyje dalyvaus ir Valentina Šereikienė – socialinių mokslų daktarė, Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narė, rašytoja, knygų „Tėvo Stanislovo saulė“, „Tėvo Roko paslaptis“, „Gerontologijos pamokos pagal Tėvą Stanislovą”, „Paskutinis pamokslas. Tėvas Stanislovas“ autorė.
Dr. V. Šereikienė devyniolika metų lankėsi, bendravo ir darbavosi pas Tėvą Stanislovą (kun. M. A. Dobrovolskį) Dotnuvoje ir Paberžėje (1986–2005 m.). Autorė rašo knygas, straipsnius, rengia ir administruoja įvairius švietimo, socialinius bei kūrybinius projektus.

Kviečiame dalyvauti!

Trakų viešoji biblioteka