Spalio 16 d. Anton Liachovič kūrybinių darbų parodos „Prisiminimai iš Ilgojo baltojo debesies šalies“ pristatymas

Spalio 16 d., 17.30 val. Trakų viešojoje bibliotekoje vyks „Editos dailės studijos“ menininko Anton Liachovič kūrybinių darbų parodos „Prisiminimai iš Ilgojo baltojo debesies šalies“ pristatymas.

Apie save menininkas pasakoja:

Esu Anton Liachovič, gimiau 1979 m. Trakuose, čia mokiausi ir užaugau. 1997 m. pavasarį, prieš baigdamas Trakų vidurinę mokyklą, lankiau privačias gipsinių biustų piešimo pamokas Vilniuje, norėjau geriau pasiruošti architektūros fakulteto stojamiesiems egzaminams. Tačiau persigalvojau ir įstojau į anglų filologijos fakultetą Vilniaus universitete, kur 2001 m. įgijau bakalauro laipsnį. Po studijų išvykau į JAV, kur gyvenau ir dirbau beveik 5 metus. Iki šiol daug keliauju, aplankiau JAV, Kanadą, Pietų Afriką, Naująją Zelandiją ir daugelį šalių Europoje.

Nors piešti man patinka nuo pat vaikystės, daugiau laiko dailei pradėjau skirti 2012 m. po to, kai mano teta, profesionali dailininkė, paskatino mane sudalyvauti naivaus meno parodoje Baltarusijoje.

2015 m. ir 2018 m. mokiausi akvarelės technikos Vilniuje, 2016 m. dalyvavau dar vienoje dailės parodoje Baltarusijoje, o nuo 2018 m. pradžios pradėjau lankyti „Editos dailės studiją“ Trakuose.

Aš fotografuoju ir tapau savo malonumui, nes man labai patinka eksperimentuoti su spalvų deriniais, atrasti vis naujų, netikėtų kompozicijų. Mielai tapau peizažus, dažnai mano darbuose esama architektūros elementų, gamtos motyvų. Nuostabūs vaizdai bei emocijos, išgyventos kelionių metu, skatina kurti bei tobulėti dailės srityje.

Kūrybinių darbų parodoje „Prisiminimai iš Ilgojo baltojo debesies šalies“ eksponuojama fotografijos ir paveikslai, sukurti kelionės metu Naujojoje Zelandijoje ir grįžus namo.

Ši paroda jau buvo eksponuota rugpjūčio mėn. LR Seimo Jungiamojoje galerijoje.

Paroda Trakų viešojoje bibliotekoje bus eksponuojama iki gruodžio 1 d.

Kviečiame apsilankyti parodos atidaryme ir pasigrožėti nuostabiais kūriniais!