Sezono lyderiai iškovojo pergalę: „Protorius“ laimėjo XII „Auksinio proto“ intelektinių žaidimų maratoną

XII-ajame „Auksinio proto“ sezone Trakų viešojoje bibliotekoje sužaista trylika žaidimų. Sužaidę paskutinį – tryliktąjį – žaidimą ir susumavę visus šio sezono komandų rezultatus, skelbėme ir apdovanojome XII „Auksinio proto“ sezono nugalėtojus – „Protoriaus“ komandą, kuri iš viso surinko 734 taškus. Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės puikiais jų pasiekimais! O jie džiaugsis M. Jovaišos nuostabia gamtos fotografijų iš paukščio skrydžio knyga „Neregėta Lietuva“. Antrąją vietą užėmė „Titnaginiai kirvukai“, trečiąją – „Išmanieji protai“, ketvirtąją – „Pozityvūs Trakai“. Dalyviai viso sezono metu tryško entuziazmu, nestokojo humoro ir visaip stengėsi demonstruoti savo išmintį. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Visus šio sezono žaidimo rezultatus rasite čia: https://www.auksinisprotas.lt/gyvu-zaidimu-rezultatai/?fbclid=IwAR3oyj-jX5aVxWqhIzFHsnfRVCJLH-2ckMXcDCwM-ngRdCCB5jelst97obM

Komandos pav.

Komandos rezultatai (surinkti taškai per 13 žaidimų)

Galutiniai rezultatai