PRISIJUNKITE PRIE PROJEKTO „ATRASK KOMIKSUS SU TraKiu“!

Ar girdėjote, kad Vaikų literatūros skyriuje prasideda naujas projektas apie komiksus? Projekto „Atrask komiksus su TraKiu“ tikslas – suburti vaikus, mėgstančius piešti ir besidominčius komiksais, suteikti jiems teorinių ir praktinių žinių.

Dalyviai vyks į Komiksų centrą Šiauliuose, kur bus supažindinami su edukacine programa. Aplankys edukaciją Trakų Salos pilyje „Galvės ežero salų paslaptys“, nes ruošis kurti komiksus apie gimtuosius Trakus. Projekto vedlys – būsimasis komiksų herojus TraKys, kurį vaikai kurs, vadovaujami Trakų meno mokyklos dailės mokytojų. Į kūrybines dirbtuves kvies žinomos komiksų autorės, kaip antai: Miglė Anušauskaitė, Ula Šimulynaitė, Jurga Vile, kurių metu dalyviai kurs savitą komiksą apie Trakus. Komiksų parodą „Piešti tekstai“ pristatys Miglė Anušauskaitė.

Projekto metu vaikai įgis įgūdžių atpažinti aukštos meninės vertės komiksus nuo menkaverčių. Ugdys estetinį pojūtį, saviraiškos laisvę ir skatins kūrybiškumą. Sukurti dalyvių komiksai turės išliekamąją vertę: senuoju knygrišystės būdu bus surišti į knygą ir eksponuojami bibliotekoje.

Kviečiame vaikus prisijungti! Sekite tolesnius projekto renginių anonsus: www.trakubiblioteka.lt, FB Trakai Vaikų biblioteka! Registruokitės tel. (8 528) 22 103.

Projekto renginiai nemokami. Projektą iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė. Projekto partneriai: Trakų viešosios bibliotekos Aukštadvario filialas, Trakų meno mokyklos Aukštadvario skyrius. Projektas tęsis iki gruodžio 31 d.

Laimutė Adomavičienė

Trakų viešosios bibliotekos

Vaikų literatūros skyriaus vyr. bibliotekininkė