Popietė „Sausio tragedijos aidai“

Dusmenų bibliotekoje vyko atminimo popietė „Sausio tragedijos aidai“, skirta 1991 m. sausio 13-osios įvykiams atminti.

Visi dalyviai pasipuošė neužmirštuolės melsvais žiedais, kurie simbolizuoja Lietuvai išsaugotą laisvę ir apgintą nepriklausomybę. Uždegus žvakutę, tylos minute prisiminėme ir pagerbėme tą naktį žuvusiuosius. Vėliau stebėjome dokumentinį filmą, kuris mus nukėlė į tuos tragiškus įvykius. Mažieji popietės dalyviai susidomėjo Juozo Girdvainio knyga „Dainuojanti revoliucija Vilniaus barikadose“, kurioje yra daug informacijos bei nuotraukų, primenančių tuos įvykius.

Šiai datai paminėti bibliotekoje veikia knygų bei nuotraukų paroda, svečiuojasi Pivašiūnų gimnazijos moksleivių piešiniai.

Rima Voverytė

Trakų viešosios bibliotekos Dusmenų filialo vyr. bibliotekininkė