Popietė „Mano posmai, tau – Lietuva“

Vasario 15 d. Dusmenų bibliotekoje įvyko popietė „Mano posmai, tau – LIETUVA“, skirta Vasario 16-ąjai, atkurtos Lietuvos 101-osioms metinėms paminėti.

Biblioteka pasipuošė trispalvėmis vėliavėlėmis bei balionais. Kaip ir įprasta, šventę pradėjome giedodami V. Kudirkos „Tautišką giesmę“. Vėliau su vaikais skaitėme gražiausius eilėraščius apie tėvynę Lietuvą. Skambėjo J. Marcinkevičiaus, A. Matučio, S. Nėries, Maironio eilės. Džiugu, kad vienas iš šventės dalyvių perskaitė savo sukurtą eilėraštį apie Lietuvą.

Na, o kai visi posmai buvo perskaityti, ėmėmės darbo. Iš spalvoto popieriaus padarėme didelį užrašą – LIETUVA, papuošėme jį trijų spalvų širdelėmis.

Kartu su vaikais pravedėme pokalbį – „Kas man yra Lietuva?“. Atsakymų buvo įvairių, tokių, kaip – „Lietuva, man viena“, „mano namai“, „ten, kur aš gyvenu“, „laisvė“, „nenoriu kitos šalies“ ir t. t.

Rima Voverytė,

Trakų viešosios bibliotekos Dusmenų filialo vyr. bibliotekininkė