Nuotraukų konkursas „Mano augintinis“

Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius nuo rugsėjo 5 dienos skelbia nuotraukų konkursą „Mano augintinis“, skirtą Pasaulinei gyvūnų dienai paminėti.

Kviečiame dalyvauti visus, turinčius augintinį – katę, šunį, vėžliuką, žuvytę, jūrų kiaulytę ir kitus.

Nuotraukas konkursui galima siųsti iki rugsėjo 30 d. į „Vaikų biblioteka Trakai“ Facebook paskyrą. Visos konkursui „Mano augintinis“ atsiųstos nuotraukos bus publikuojamos socialiniame tinkle „Facebook“ ir lauks lankytojų įvertinimo. Nugalės nuotrauka surinkusi daugiausiai mygtuko Patinka paspaudimų.

Nugalėtojai bus paskelbti spalio 2 dieną.

20 geriausių nuotraukų papuoš Vaikų literatūros skyriaus erdves, o daugiausiai balsų surinkusios nuotraukos autoriaus lauks apdovanojimas!

Kviečiame dalyvauti!