Nacionalinės bibliotekų savaitės programa

18-oji Nacionalinė bibliotekų savaitė skelbia – „Kartu mes kuriame ateitį“, tad savo lankytojus, bendruomenės narius, partnerius ir rėmėjus kviečiame dalytis nuomonėmis ir idėjomis, kokia bus mūsų ateities biblioteka ir kaip galime ją kurti, o susitikti kviečiame Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiuose.

Nacionalinės bibliotekų savaitės programa Trakų viešojoje bibliotekoje:

• Balandžio 24 d. 18 val. Sabinos Daukantaitės knygos „Vandeninės moterys“ pristatymas.

Sabina Daukantaitė – populiaraus tinklaraščio „7 taškai“ autorė, septynių vaikų mama, kūrybinės agentūros vadovė, 2016 metais išrinkta veikliausia Lietuvos moterimi.

• Balandžio 25 d. 16 val. paskaita „Joga kasdieniam gyvenimui“.

Janita Petrauskienė, vedanti Šivananda jogos užsiėmimus jau 14 metų, pasidalins žiniomis apie jogos principus ir tai, ką galime pritaikyti sau kasdieniame gyvenime net ir nepraktikuodami jogos profesionaliai. Lektorė aptars jogos sampratą, kvėpavimo svarbą, parodys keletą pratimų, kuriuos vėliau galėsite atlikti namuose. Renginys nemokamas.

• Balandžio 26 d. 10–17.30 val. Mažoji knygų mugė. Dalyvauja leidykla „Baltos lankos“.

Tradiciškai, turėsite progą įsigyti knygų leidyklos kainomis, o taip pat jūsų lauks knygų išpardavimas. Bus knygelių ir mažiesiems.

• Nuo balandžio 23 d. bibliotekoje veiks literatūrinė-kraštotyrinė paroda „Trakų viešoji biblioteka 2017 metais“, kurioje – svarbiausi ir įsimintiniausi 2017 metų įvykiai.
  • Visą savaitę, balandžio 23–29 d., vyks akcija „Grąžink bibliotekai pamirštą knygą“. Už vėluojamas grąžinti knygas nereikės mokėti delspinigių.

Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti Nacionalinėje bibliotekų savaitėje ir tariame iki pasimatymo balandžio 23–29 dienomis.

Trakų viešoji biblioteka
Vytauto g. 69, Trakai