Liepos 12 d. kviečiame stebėti naujai išrinktojo LR Prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos iškilmes

Mieli Trakų viešosios bibliotekos skaitytojai ir lankytojai, liepos 12 d., nuo 10 val. kviečiame Jus stebėti naujai išrinktojo LR Prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos iškilmes.

Maloniai prašome atvykti į Trakų viešosios bibliotekos suaugusiųjų vartotojų skyrių ir kartu stebėti šį įvykį.

Tikimės, kad šis Jūsų susitelkimas, pagardintas kvapnia vasaros žolynų arbata ar uogų kraitelėmis, leis pajusti išskirtinį šios vasaros skonį – bendrystėje aptarti ne tik savo gyvenamosios vietos aktualijas, bet ir po ceremonijos peržiūros padiskutuoti, pasidalinti ateities planais bei mintimis.

Daiva Klimienė,

Trakų viešosios bibliotekos