Liepos 11 d. Kino vakaras – „Vasara“

Liepos 11 d., 22.00 val. kiemelyje prie Trakų viešosios bibliotekos vyks antrojo kino filmo po žvaigždėtu dangumi peržiūra! Kinomanai kviečiami prisiminti rusų roko grupės „Kino“ ir jos lyderio V. Cojaus istoriją filme „Vasara“ (rež. Kirill Serebrennikov, Rusijos Federacija, Prancūzija, 2018, 126 min., N-13). Filmas bus rodomas rusų k. su lietuvių k. subtitrais.

Trumpa filmo anotacija: Tik ką prasidėjusio 9 dešimtmečio vasarą, kai Leningrado pogrindyje griaudi roko muzika, susitinka trys žmonės. 19-metis, vėliau grupės „Kino“ lyderiu tapsiantis Viktoras Cojus, jo tuometinis stabas Maikas Naumenko („Zoopark“) ir jo gražuolė žmona Natalija Naumenko net neįtaria, kad ši vasara bus lemtinga, o jų draugystė, kaip ir jie patys, taps nemirštančia legenda. Vieno nemėgstamiausių Putino režisierių Kirilo Serebrenikovo istorija apie meilę Kanų kino festivalyje buvo apdovanota už geriausią garso takelį.

Filmo anonsas: http://inx.lv/286

Filmas rodomas, vykdant projektą „Migruojantis kinas 2: kino vakarai tęsiasi“. Kino vakarų tikslas – skleisti profesionalųjį kiną Lietuvoje, didinti aktyvių ir smalsių, tačiau ribotas galimybes turinčių Trakų krašto gyventojų užimtumą, mažinti jų kultūrinę bei socialinę atskirtį, skatinti kultūrinę gyventojų edukaciją.

Projektą „Migruojantis kinas 2: kino vakarai tęsiasi“ finansuoja Lietuvos kino centras ir Trakų rajono savivaldybė, projekto partneriai – VšĮ „Kino pavasaris“, „Maisto manija terasa“, Trakų kultūros rūmai, Trakų seniūnijos bendruomenė „Santalka“, informacinis partneris Trakų ir Elektrėnų krašto laikraštis „Galvė“.

Kviečiame įsisukti į šiltą pledą ir nepraleisti progos pamatyti šį filmą, o gal ir padainuoti kartu su V. Cojumi!

* Laikas: Liepos 11 d. (ketvirtadienis), 22.00 val.
* Vieta: Kiemelis prie Trakų viešosios bibliotekos, Vytauto g. 69, Trakai;
* Kino vakaras nemokamas

PASTABA: Esant blogoms oro sąlygoms, filmas bus demonstruojamas bibliotekos skaitykloje!