Lapkričio 19 d. susitikimas su Gerda Jord „Komiksai ir gyvenimas miestelyje“

Lapkričio 19 d., 14 val. Vaikų literatūros skyrius kviečia į susitikimą su komiksų autore Gerda Jord „Komiksai ir gyvenimas miestelyje“.

Kodėl miestelis – gera aplinka kūrybai? Kas nutinka, kai į naujas teritorijas įžengia komiksai? Tai kaip dabar yra su tais komiksais Lietuvoje ir aplink ją? Ar komiksai yra šiuolaikinis menas? Ar kam nors išvis patinka šiuolaikinis menas? Susitikimo metu Gerda Jord arba atsakys į šiuos klausimus, arba juos užduos.

Į susitikimą kviečiami vyresniųjų klasių mokiniai ir suaugusieji.

Apie Gerdą Jord:

Gerda Jord šiuo metu įsikūrusi Merkinės miestelyje, anksčiau gyveno Vilniuje ir Marijampolėje. Gyvenime nuveikė tokių dalykų, kaip kad studijavo lietuvių filologiją Vilniaus universitete, animaciją Vilniaus dailės akademijoje. Autorė sukūrė ir išleido komiksų romanus suaugusiems „Gertrūda“ (2016 m.), „10 litų“ (kartu su Migle Anušauskaite, 2014 m.), į lietuvių kalbą išvertė Scott’o McCloud’o knygą „Kas yra komiksai? Istorija, struktūra, poveikis“ (2018 m.).

Asmeninė svetainė: www.gerdajord.lt

Facebook: https://www.facebook.com/GerdaJord/

Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus informacija