Kūrybinės dirbtuvės „Dovana nuo manęs“

Gruodžio 5 d. Rykantų bibliotekoje vyko kūrybinės dirbtuvės „Dovana nuo manęs“. Rykantų universalaus daugiafunkcio centro darželinukai noriai sutiko dalyvauti dirbtuvėse, kurių metu gaminome šventinius papuošimus bibliotekai.

Artėjant Kalėdoms, kūrėme šventinę nuotaiką gamindami girliandas. Jas pasigaminti gana lengva. Yra pilna įvairiausių medžiagų, kurios gali būti panaudotos girliandų kūrimui: popierius, virvelės, tekstilė, siūlai, plastmasė ir t.t. Atsižvelgiant į darželinukų amžių, darbui pasirinkome spalvotą popierių. Popierinės girliandos nereikalauja per daug gabumų ir išlaidų, svarbiausia, mokėti naudotis žirklėmis ir klijais, o rezultatas – tikrai puikus.

Vaikams reikėjo truputėlio įkvėpimo ir nedidelio pastūmėjimo, o girliandų gaminimas teikė daug džiaugsmo. Dirbtuvių metu buvo labai linksma, o kalėdinės girliandos lepins mūsų akis dar ilgai.

Barbara Jocienė

Trakų viešosios bibliotekos Rykantų filialo vyr. bibliotekininkė