„Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ su Vytautu Kandrotu

Trakų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su keliautoju, fotografu ir knygos „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ sudarytoju Vytautu Kandrotu, daugiau nei 20 įvairių leidinių sudarytoju ir bendraautoriu.

Leidinyje „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ pateikiama net 1600 vertingiausių objektų Lietuvoje, 700 naujausių, kokybiškų ir įspūdingų fotografijų bei 70 kruopščiai atrinktų maršrutų. Čia taip pat galima rasti rekomendacijų, ką verta pamatyti Lietuvoje, kaip įdomiai praleisti savaitgalį ar atostogas. Didelio populiarumo sulaukęs pirmasis knygos leidimas šiais metais atnaujintas ir išleistas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Po Lietuvą keliaujantis 11 metus V. Kandrotas nuolatos atranda naujų pokyčių, kurie nenustoja stebinti. Pokyčiai vyksta visoje šalyje ir turizmo sektoriuje. Tad antrasis leidimas yra papildytas naujomis nuotraukomis ir aprašymais. Knygoje naudojami QR kodai, kurių pagalba smulkesnę informaciją galime pasiekti jau virtualioje erdvėje.

Renginį paįvairino V. Kandroto vaizdo klipai, kuriuose buvo demonstruojamos šmaikščios nuotraukos su žaismingais komentarais – tai nuotraukos nepatekusios į leidinius, tačiau įdomios kitu požiūriu.

Susitikimo metu surengta ir žinių viktorina, kurios metu skaitytojai rungėsi prieš bibliotekininkus. Nuotraukose reikėjo atpažinti įvairiausius objektus ir atspėti, ar šis objektas yra Lietuvoje, ar užsienyje. Daugiau taškų surinko skaitytojų atstovė, kuri buvo apdovanota knyga „Po Lietuvą su šeima“.

Šilto ir smagaus susitikimo metu V. Kandrotas pasidalino mintimis ir patarimais apie keliones, palinkėjo trakiečiams būtinai keliauti ir pažinti savo kraštą.

Be abejonės, knygoje „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ gausu ir Trakų krašto vaizdų. Su leidiniu susipažinti galima ir Trakų viešojoje bibliotekoje.