Gruodžio 17 d. Trakų viešojoje bibliotekoje akcija „Knygų Kalėdos“: dovanokime knygas bibliotekoms, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą!

Gruodžio 17 d. Trakų viešojoje bibliotekoje vyks akcija „Knygų Kalėdos“:

11.00–17.00 val. Didžioji knygų mugė. Dalyvaus leidykla „Baltos lankos“. Kviečiame užsukti ir pigiau įsigyti suaugusiems ir vaikams skirtų knygų. Nepamirškime bibliotekų :)

13.00 val. Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ akcija. Fondo direktorė Vaida Mandrijauskaitė pristatys atrinktas naujausias vaikiškas knygas ir padovanos jas Trakų rajono bibliotekoms;

17.00 val. Susitikimas su kraštiete, ambasadore, Trakų rajono savivaldybės garbės piliete, dr. Halina Kobeckaite.

Jau devintą kartą akcija „Knygų Kalėdos“, kurią inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, po visą Lietuvą skleidžia žinią – dovanokime knygas bibliotekoms ir Vaikų dienos centrams, o vieni kitiems džiaugsmą ir šilumą.

Pasitinkant ir palydint gražiausias metų šventes kartu skaitykime knygas, susitikime su jų autoriais ir leidėjais, dalinkimės įspūdžiais ir mintimis vakaronėse bei prie arbatos puodelio, kvieskime į svečius Vaikų dienos centrų lankytojus, aplankykime prisiglaudusius globos namuose. Paskirkime šį laikotarpį geriems darbams, apsuptiems knygų, žinių ir bendravimo.

Akcija vyks iki sausio 15 dienos.

Kviečiame dalyvauti „Knygų Kalėdų“ renginiuose!