Europos dienos minėjimas Rykantų bibliotekoje

Minėdama Europos dieną, Rykantų biblioteka pakvietė savo lankytojus į renginį „Europos vidury“.

Bibliotekininkė papasakojo dalyviams apie Europos dieną. Paminėjo 15-os metų sukaktį, kai Lietuvos Respublika priimta į Europos Sąjungą – Europos valstybių ekonominę ir politinę bendriją. Papasakojo apie Europos dienos minėjimą Trakuose, kur dalyvavo su bibliotekininkų kolektyvu.

Vaikams buvo pristatyta knyga „Lietuvos 100-ečio kelionė“. Knyga skirta pažinti Lietuvos istoriją, asmenybes, miestus bei gamtą. Keliauti knygos puslapiais vaikams buvo įdomu, nes kiekviename puslapyje buvo gausu užduočių: keliavome labirintais, ieškojome skirtumų, atsakinėjome į klausimus. Į išmanųjį įrenginį atsisiuntę nemokamą programėlę, vaikai klausėsi Lietuvos himno, Baltijos jūros ošimo, traukinių dundėjimo, katino Tigro ir šuns Dumsio pasakojimų.

Dalyviai susipažino su svetaine https://europa.eu, kur mokymosi kampelyje ieškojo sau įdomios veiklos, o įgytas žinias apie Europos šalis tikrinosi dėliodami dėliones.

Barbara Jocienė,

Trakų viešosios bibliotekos Rykantų filialo vyr. bibliotekininkė