Edukacinė fotografijos meno programa „BLYKSTĖ 2019“

Edukacinė fotografijos meno programa  „BLYKSTĖ 2019“

Programos dalyviai ugdys menines kompetencijas, gilins žinias fotografijos srityje, ugdys savo kūrybiškumą, praktiškai išbandys įvairias fotografijos kūrimo technikas. Užsiėmimų metu vyks grupinės bei individualios konsultacijos, edukacinės paskaitos-diskusijos, foto plenerai. Projekte dalyvaus žinomi fotomenininkai: Saulius Paukštys, Ričardas Šileika, Flavijus Piliponis.

Edukacijos dalyviai kartu su profesionalais eis medžioti įdomiausių kadrų, o pačios gražiausios padarytos nuotraukos bus eksponuojamos bendroje projekto dalyvių kūrybos parodoje ,,NEATRASTAS TRAKŲ KRAŠTAS“, skirtoje Vietovardžių metams.

Be žinomų fotomenininkų, projekte dalyvaus ir Trakų krašto fotomenininkai mėgėjai, kurie savanoriškai prisidės prie projekto veiklų įgyvendinimo: Audrius Dzingeliauskas, Daiva Liubamirskaitė, Saulė Paliulytė, Agnė Vaitulionytė.

Projekto tikslas – išmokyti turima fotografavimo priemone padaryti gražiausius kadrus – koks apšvietimas labiausiai tinka fotografuoti peizažą, koks rėžimas tinkamas fiksuojant pastatus bei kitus objektus, kokius nustatymus reikia naudoti, kad galima būtų nuotraukomis perteikti gamtos grožį.

Dalyviai: jaunimas nuo 14 m. ir visi kiti, besidomintys fotografija.

Projektas vyks: 2019.04.01–2019.12.01

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba, Trakų rajono savivaldybė, Lentvario, Rūdiškių ir Aukštadvario seniūnijos.

Šiuo metu vyksta programos dalyvių registracija Lentvario, Rūdiškių ir Aukštadvario bibliotekose.

Registruotis galima telefonu arba el. paštu (dalyvių skaičius ribotas):
Lentvario bibliotekoje – tel. 8 528 28334, k.meckovska@trakubiblioteka.lt
Rūdiškių bibliotekoje – tel. 8 528 59779, l.franckeviciene@trakubiblioteka.lt
Aukštadvario bibliotekoje – tel. 8 528 65234, r.jarmalaviciute@trakubiblioteka.lt

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Trakų viešosios bibliotekos Lentvario filialo informacija