Birželio 26 d. Dmitrijaus Kovalenko personalinės tapybos parodos „(Ne)realūs peizažai“ atidarymas

Birželio 26 d., 18.00 val. Trakų viešojoje bibliotekoje vyks Dmitrijaus Kovalenko personalinės tapybos parodos „(Ne)realūs peizažai“ atidarymas.

Dmitrijus Kovalenko gimė 1979 m., mokėsi ir užaugo Trakuose. Daile susidomėjo po įvykusios nelaimės 2013 m., dėl fizinės negalios mažai galėjo judėti, tad draugas paskatino piešti aliejine pastele. Dmitrijus piešė savo aplinką, gamtą, namus, architektūrą.

„2016 m. užėjau į Editos dailės studiją, o Edita pakvietė ateiti į Trakų neįgaliųjų užimtumo centrą, kuriame ji dirba, tad jame ir prasidėjo mano tikrasis dailės pažinimas. Nuo to laiko negaliu sustoti tapyti. Tapyba – mano naujai atrasta aistra, darbas, gyvenimas. Dažniausiai tapau akrilu architektūrinį paveldą, įžymias istorines Lietuvos vietas, miestą, kuriame gimiau, bei kitų šalių peizažus. Labai patinka realizmas, bet pradėjau studijuoti ir abstrakčius paveikslus, gilintis į spalvų, formų, linijų visumą“, – pasakoja pats darbų autorius.

Dmitrijus yra dalyvavęs bendrose TNUC lankytojų kūrybinių darbų parodose, be to, jo paveikslai buvo eksponuoti tarptautinio meninio projekto TRANS/MISJE metu Lenkijoje.

„(Ne)realūs peizažai“ – pirmoji Dmitrijaus Kovalenko personalinė tapybos paroda, kurioje eksponuojami įvairūs paveikslai, atspindintys autoriaus nuotaikas bei parodantys begalinį Dmitrijaus kruopštumą ir pomėgį dailei.

Paroda Trakų viešojoje bibliotekoje bus eksponuojama iki rugpjūčio 26 d. Kviečiame dalyvauti atidaryme ir apžiūrėti parodą!