Bibliotekos dovana senjorams

Spalio 10 d. Trakų viešosios bibliotekos Čižiūnų filialo bibliotekininkė, bendradarbiaudama su Čižiūnų socialinių paslaugų centro direktore Irena Kalkiene, suorganizavo renginį centro bendruomenei.

Tądien į Čižiūnų socialinių paslaugų centrą atvyko svečiai iš Vilniaus. Šiuos garbius svečius centro bendruomenei pristatė Petras Zurlys, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Regiono bibliotekų metodikos ir vadybos centro vadovas, buvęs ilgametis bibliotekos direktorius. Koncertavo vokalinis vyrų ansamblis „Bijūnai“ (vadovas Algirdas Čiplys). Dainų melodijos užbūrė senjorų ir bendruomenės narių širdis, praskaidrino ūkanotos dienos nuotaikas.

Biblioterapeutė dr. Daiva Janavičienė supažindino klausytojus su psichologinėmis, savipagalbos knygomis, rekomendacinį biblioterapijos sąrašą lankytojai ras Čižiūnų kaimo bibliotekoje. Biblioterapija – sielos gydymas knygos pagalba, gal ir ne visiems buvo girdėtas, tačiau pranešėjos skaityti eilėraščiai ne vieną dalyvį nuteikė maloniems apmąstymams, prisiminimams.

Čižiūnų socialinio centro direktorė Irena Kalkienė gyventojų vardu nuoširdžiai dėkojo už šią bibliotekos dovaną.

Ramutė Mackevičienė

Trakų viešosios bibliotekos Čižiūnų filialo vyr. bibliotekininkė