Antrasis kamerinių renginių ciklo „TRIO: dailė+muzika+poezija“ renginys sužavėjo publiką

Dar vieną rudenišką ketvirtadienio vakarą trakiečiai galėjo mėgautis ir degustuoti meno sintezę. Trakų viešoji biblioteka pakvietė meno mylėtojus į kamerinių renginių ciklo „TRIO: dailė+muzika+poezija“ II-ąjį renginį, kuris vyko Trakų kultūros rūmų meno galerijoje „Fojė“.

Susirinkusiesiems „AP galerija“ galerininkė Vilma Jankienė pristatė dar dešimties lietuvių menininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos darbus: tapybą, grafiką ir piešinius.

Meno degustacijos metu džiazo kūrinius atliko trakietis trimitininkas, vienas veikliausių džiazo muzikantų, dalyvaujantis ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose džiazo projektuose bei festivaliuose – Valerijus Ramoška ir Egidijus Buožis – džiazo pianistas, kompozitorius, prodiuseris, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytojas, rekordo „Ilgiausiai trukęs vienos kompozicijos džiazo rečitalis“ savininkas.

Džiazo kūrinius lydėjo režisieriaus ir aktoriaus Vytauto Mikalausko ir Irenos Jocienės atliekamos lietuvių autorių – Just. Marcinkevičiaus, A. Marčėno, G. Širvytės, E. Matuzevičiaus, P. Panavo, J. Baltrušaičio, J. Jakšto – eilės.

Renginio dalyviai galėjo iš arti pasižiūrėti dailininkų darbus, pajusti paveikslo nuotaiką bei potėpius. Šiltas ir jaukus vakaras nepaliko nei vieno dalyvio abejingo.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė, partneriai: Trakų kultūros rūmai, kavinė „Skaisčio baras“, šokolado restoranas „AJ šokoladas“, Trakų rajono laikraštis „Trakų žemė“.

Trečioji kamerinių renginių ciklo „TRIO: dailė+muzika+poezija“ meno degustacija vyks spalio 31 d., 18 val. kavinėje „Skaisčio baras“ (Vytauto g. 69, Trakai).

Laukiame Jūsų!

Irena Jocienė

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė